e-shop


Vítame Vás v internetovom obchode e-nábytok.


Náš internetový obchod Vám ponúka kvalitný nábytok vyrobený v Českou, firmami Bradop a Domestav.

 

Firma BRADOP je Česká firma so sídlom v Jablunkove - Žihla na pôsobí na trhu už 18 rokov. Ponúka široký sortiment nábytku. Je výrobcom ale aj veľkoobchodom s nábytkom. Táto firma vyrába nábytok z drevotriesky, smrekového, borovicového a dubového masívu. V ponuke má aj netradičný materál ktorím je voština. Z tohoto materálu sú vyrobené konferenčné stolíky a niektoré televízne stolíky. 

 

Firma DOMESTAV s.r.o,  je Česká firma so sídlom v Brne ktorá na trhu pôsobí na trhu už 20 rokov. Zameriava sa hlavne na výrobu z smrekového, dubového a bukového masívu. Hlavný výrobný  komplex sa nachádza v Herálci v okrese Žďár nad Sázavou. Od roku 2007 dodáva nábytok na Slovensko. Detský nábytok zostava DOMINO a KLASIK je jednotka na trhu.

 

V kategórii Barové stoličky a Jedálenské stoličky je veľa poťahových látok, preto pre väčší prehľad je v každom produkte možné prejsť na vzorkovník v ktorom najdete všetky varianty poťahových látok ako aj možnosti morenia dreva. Cena za dopravu po Slovensku je daná pri každom tovare. V závislosti od hodnoty tovaru je možné cenu za dopravu upraviť smerom na dol.

 

Doprava po okrese Senica na všetok tovar je zdarma

 

Prajeme Vám pohodlné nakupovanie.

 

                                                           

 

 

Platí iba pre výrobky od firmy DOMESTAV!

 

 


Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Copyright 2011 - 2017 © e-nabytok.eu