Dodacie podmienky a doprava

Úvod Dodanie tovaruDodacie podmienky a doprava

1. Dodacie podmienky

 

a) Po objednaní tovaru je objednávka postúpená dodávatelovi. Po dodaní na náš sklad je zákazník vždy kontaktovaný telefonicky aby sa dohodol termín dodania tovaru. V prípade že tovar je vypredaný alebo  už výrobca ukončil výrobu je zákazník kontaktovaný okamžite!

b) Dodanie objednaného tovaru bude realizované v čo najkratšom termíne, podľa dostupnosti tovaru na sklade a prevádzkových možností predávajúceho. Termín vybavenia objednávky je určený pri každom tovare indivduálne. V prípade dlhšej dodacej doby bude predávajúci kupujúceho o tejto skutočnosti neodkladne informovať.

c) Miesto odberu, resp. zaslania tovaru je stanovené kupujúcim pri objednávaní tovaru. Za vybavenie objednávky sa považuje prevzatie tovaru kupujúcim. Dopravu na adresu doručenia zabezpečuje predávajúci. Zásielka s tovarom vždy obsahuje daňový doklad (doklad o kúpe tovaru, faktúru) a návod na používanie, montážny návod a zároveň záručný list je vložený priamo v tovare.

 

2. Doprava

 

a)Spoločnosť NEMSTA,s.r.o. si balné neúčtuje.

b) Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho expedované v čo najkratšom termíne. Pri každom tovare je uvedená dostupnosť tovaru.

c) Každý zákazník je informovaný o všetkých zmenách v stave objednávky emailom ,alebo telefonicky.

d) Tovar je dodávaný prostredníctvom kurierskej služby UPS Slovak Parcel Service s.r.o. Sídlo: Senecká cesta 1, 900 28 Ivanka pri Dunaji na adresu uvedenú zákazníkom v objednávke. Zásielka s tovarom vždy obsahuje faktúru.
Orientačný cenník za kuriersku službu UPS:

Objednávka do 250€ / 15 €uro
Objednávka od 250€ - 500€ / 10 €uro
Objednávka od 500€ - 1000€/ 5 €uro
Objednávka nad 1000€ - zdarma

e) Tovar je k dispozícii aj k osobnému odberu v sídle spoločnosti NEMSTA,s.r.o. po vzájomnej dohode.

f) Vlastnícke právo k výrobkom prechádza na kupujúceho jeho prevzatím a zaplatením kúpnej ceny.

g) Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov uskutočňujeme na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za poštovné a príp. ďalších dodacích podmienok medzi kupujúcim a predávajúcim.

h) Tovar posielame a rozvážame iba na Slovensko.

i) Doprava po meste Senica je zdarma na všetok tovar u nás zakúpený.

j) Všetok tovar ktorí je možné prepravovať demontovaný posielame kurierskou spoločnosťou UPS. V prípade väčšej objednávky tovar posielame vlastnými autami.

k) Tovar typu Sedacie súpravy, pohovky je cena dopravy dohodou. Zákazník bude vždy spätne kontaktovaný telefonicky.

Copyright 2011 - 2021 © e-nabytok.eu